Nazywam się Marcin Kurzępa i opowiem Ci, czym wyróżniam się spośród innych osób, które pomagają ludziom w rozwoju i dlaczego warto się ode mnie uczyć.

Zacząłem w bardzo młodym wieku z dużą energią interesować się rozwojem osobistym, pracą nad sobą, budową biznesów, marek, robieniem marketingu, osobowościami ludźmi i ich predyspozycjami. Od 17 roku mojego życia, nie było dnia w którym nie trzymałbym książki w dłoni, nie przerobił szkolenia, czy obejrzał filmu w internecie itp.

 

Chłonę jak gąbka informacje o świecie, ludziach i ich historiach. Czytam i słucham ludzi sukcesów, analizując i wyciągając wnioski jak podochodzili do tych miejsc, czym się kierowali w podejmowaniu decyzji, jakie cechy charakteru i umiejętności musieli kształtować, aby być najlepszymi w swoim fachu.

 

Mając 18 lat prowadziłem już swoje występy dla rówieśników w szkole.

 

Warto się ode mnie uczyć i ze mną rozwijać, ponieważ pasjonuje się tym! Marzenie motywowania i wydobywania z ludzi ich potencjału narodziło się we mnie pod koniec pierwszej klasy technikum i od tamtej pory umacnia się każdego dnia. Poznaje coraz bardziej świat i widzę jak bardzo jest potrzebna pomoc innym ludziom w prowadzeniu ich i pobudzaniu do życia.

 

Od 2015 roku jestem studentem psychologi na jednym z 3 najlepszych uniwersytetów w Polsce, czyli na Szkole Wyższej Psychologi Społecznej, gdzie specjalizacją będzie Psychologia Biznesu.

Potrafiłem w ciągu 2 lat zmienić w sobie przekonania o 180 stopni, wykształcić w sobie nawyki, które pozwalają mi kontrolować nad sobą i moimi działaniami.

 

Od 2 lat pracuje z drugą osobą 2 razy w tygodniu, oczyszczając się i przerabiając swoje życie, aby w jak najzdrowszy sposób móc z Tobą pracować, ponieważ uważam, że zawód Coacha, czy Trenera Rozwoju Osobistego jest bardzo odpowiedzialny.

 

Mam ledwo skończone 20 lat, na swoim koncie wykłady prowadzone w szkołach jak i organizowanie własnych szkoleń, webinarów. Pracuję osobiście z młodymi osobami. Nie chcę się jeszcze nazywać coachem, ponieważ nie czuje odpowiednich kompetencji, ale w podstawowych strefach już pracowałem z ludźmi. Posiadam własną markę, której nazwa, aż bije pozytywnym potencjałem, a nazywa się UWOLNIJ.TO.

 

Wiem dlaczego chcę szkolić ludzi: czuję ogromną przyjemność, kiedy inspiruje, pokazuję innym inne perspektywy, nowe możliwości, to nic. Chcę to robić i pomagać młodym ludziom od najmłodszych lat wchodzić na drogę kariery zawodowej, czy życiowej, ponieważ potem może być za późno, może być ciężej tworzyć nowe przekonania i postrzeganie świata. Ktoś młody nie dość, że ma otwarty umysł, bo nie ma zakotwiczonych ograniczających schematów, to i ma więcej energii do działania, jest sprytniejszy i bardziej chce się uczyć to. Chcę być przykładem dla młodych ludzi, że można więcej robić niż nam się wydaje, że możemy.

 

Poniżej znajdziesz wszystkie miejsca w internecie i media społecznościowe na których możesz mnie znaleźć:

 

Kanał na YouTube (Za subskrybuj)https://www.youtube.com/c/uwolnijto
Fanpage na Facebooku (Daj Lajka i bądź na bieżąco)https://www.facebook.com/marcin.kurzepa.9
Osobisty profil na Facebooku (Obserwuj i bądź mnie bliżej) – https://www.facebook.com/profile.php?id=100002136351748
Instagram (Obeserwuj)http://instagram.com/kurzepa_marcin/
Strona mojej marki UWOLNIJ.TO: www.uwolnij.to