Wchodzisz na sale w szkole, gdzie siedzą uczniowie wyciągnięci klas. Dla nich nawet lepiej, bo nie ma lekcji. Kto tam będzie chciał słuchać jak ktoś o czymś gada. Jeżeli osoba występująca potrafi mówić interesująco i jej zależy to jeszcze coś z tego wyjdzie, a jeśli nie? Ile procent osób, będzie się angażowało? 20-30%?
W tym samym czasie w Polsce są setki młodych osób, które tylko by chciały posłuchać i uczestniczyć w szkoleniu, które pomogłoby jej nakierować się na działanie związane z doskonaleniem się w dziedzinie, którą się interesuje. Ilu osobom prowadzącym szkolenia chciałoby się jeździć po wioskach (już nie mówmy o dużych mistach, gdzie komunikacją można poruszać się bez problemu) do szkół. Tam właśnie są prawdziwe, szczere osoby, posiadające świetne talenty i umiejętności.

Tak wiele dzisiaj słyszy się o konieczności specjalizowanie się w konkretniej dziedzinach, doskonaleniu swoich umiejętności, aby być atrakcyjnym na rynku oraz znajdowanie swojej niszy. Często w tej pogoni za bycie w czymś lepszym zapominamy jednak o ważnym szczególe…

 

Przecież każdy z nas „już jest” w czymś dobry, już na unikalne talenty i predyspozycje. Często nasze umiejętności tylko czekają, żeby je rozwinąć i pokazać światu. Nie musimy na siłę dopasowywać się do tego czego chcą inni. Możemy zabłysnąć tym, co jest już w nas najlepsze. Tak właśnie robi Marcin Kurzępa. 

 

Chcąc ułatwić nam wszystkim, dotarcie do siebie, postanowiłem zrobić szkolenie online przez internet, gdzie będę stał przed kamerą i obraz będzie emitowany do internetu, a następnie będzie pojawiał się na monitorze Twojego komputera, telefonu czy tabletu na specjalnej stronie, którą dostaniesz meilem, jeżeli zapiszesz się pod poniższym linkiem.

 

ZAPISZ SIĘ: http://uwolnij.to/dla-licealistow/