Cześć!

Dlaczego młodzi ludzie, którym udaje się coś osiągać powinni pokazywać się światu w wielu miejscach, dzielić się swoimi wnioskami, przemyśleniami i wyborami jakie podejmują? Żeby jak najwięcej młodzieży i osób, które dopiero wkraczają na swoją drogę zawodową i życiową mogło się ich historią zainspirować, zobaczyć że każdy może mieć życie o jakim marzy! Bez wyjątków!

W filmie opowiadam o jednym z wiekszych marzen, które od jakiegoś czasu zacząłem sprełniać, czyli przeprowadzanie wywiadów z przedsiębiorcami i osobami, którymi coś osiągneli.

Koniecznie zobacz film:

Ostatino np dowiedziałem się o dobrym sposobie na biznes dla młodych osob. Jestes na studiach badz np. Zaczynasz myslec o swoim biznesie i zaczynasz rozkrecac jeden pomysł i siedzisz i sieziedz, masz wolny czas ze studiami i 100% wkładasz w ten pomysł, ale jezelu to sie nie sprawdzi, jezeli to nie zadziaą to skonczysz studia i zostajesz z niczymm. A gdyby zaczac pracowac na 3 pomysłami i testowac je na rynku to jest wieksza prawdopodobnosc ze którys wypali.

Dzięki pracy w Startup Academy mam możliwość robić wywiady z przedsiębiorcami którzy dzielą się swoimi wnioskami. To przeważnie 5-10 letni szefowie firm. Zobacz co robi Startup Academ http://startupacademy.pl/

Moim celem jest robić wywiady z młodymi osobami, bo to oni mnie najbardziej kręcą. Kiedy widać w niej energie, zapał, nadzieje, wiarę i chęci.

CO TERAZ ZROBIĆ?

 

Jeśli lubisz czytać mojego bloga to zapisz się na newsletterLub wejdź na https://marcinkurzepa.pl/newsletter/ Będziesz świadomie wybierać, czy chcesz dany wpis przeczytać czy też nie. Fanpage możesz zostawić jak jest, będę się na nim nadal udzielał, bo lubię. Szybkie myśli, jakieś fotki, takie rzeczy. Ale jeśli chodzi o wpisy – treść bloga – to, co tworzę, to newsletter i tyle.

 

Tworzę dla Was i z Wami chcę mieć kontakt. Jeśli przez decyzję o postawieniu głównego nacisku na newsletter zmaleje ogólny ruch na blogu to, szczerze mówiąc, niespecjalnie mnie to rusza. Nie piszę dla kręcenia liczb, lecz dla fajnych relacji i wspólnych przygód, nawet jeśli jedynie w postaci prostego tekstu o czymś, co razem czytaliśmy i komentarzy pod nim.

 

I to tyle na dziś. Dzięki za uwagę i podjęcie decyzji – jaka by nie była 🙂

 

Z pozdrowieniami,

Marcin Kurzępa