Moi drodzy, piszę książkę! Chcę się zabezpieczyć. Chcę zebrać swoje myśli i doświadczenia z młodych lat swojego życia, ponieważ na pewno będą mogły komuś pomóc. W tym tempie życia szybciej zapominamy niż się uczymy. Dodatkowo, ważne jest też dla mnie opisanie swojej wizji świata, swojego punktu widzenia, ponieważ w ten sposób mogę odnaleźć ludzi podobnie myślących do mnie.

 

O CZYM BĘDZIE KSIĄŻKA?

Książka będzie pomagała młodym osobom w postawieniu TEGO pierwszego kroku, na drodze ku realizacji swoich marzeń, pragnień i pasji. Czuję potrzebę inspiracji i pokazania na przykładach, że każdy, kto doszedł do pełnego szczęścia poprzez odkrycie swojego potencjału i spełnienia siebie – na początku spotykał niezliczoną ilość porażek, zmartwień i trudności.

A co, jeśli stosując moje porady, zaczniesz o wiele lat wcześniej żyć życiem, w którym robisz to, co sprawia Ci przyjemność, dodatkowo zaczniesz zarabiać na tym.

CO JEST CELEM?

Mój cel to zmotywowanie polskiej młodzieży do działania, samorozwoju i przedsiębiorczości. Książka będzie dobra dla młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość i dzięki temu mają zarówno czas, jak i możliwości, żeby przedsięwziąć odważne projekty oraz intensywnie pracować nad swoją przyszłością.

Będzie to skondensowana, merytoryczna, motywacyjna książka poparta moim własnym doświadczeniem oraz obserwacją życia innych ludzi. Dni są niczym krople, które kapią, musimy sobie zdać sprawię z tego, aby skończyć z obijaniem, skończyć z wymówkami i zacząć się rozwijać.

ALE PO CO CI TO?

Słuchajcie, podjąłem się poważnego tematu! Tak, tak. Już w młodych latach swojego życia, ponieważ od ponad 3 lat, intensywnie uczę się i zdobywam doświadczenie w zakresie uwalniania potencjału wśród młodych ludzi, budowania kariery, promocji siebie i marketingu. Czyli co zrobić, aby nie zginąć w świecie ze swoimi zdolnościami i umiejętnościami oraz jak na nich zarabiać.
Wiem, że jestem na samym początku zrozumienia tych wszystkich tematów, ale posiadam już wiedzę, umiejętności oraz unikalne spojrzenie na świat, które pomagają mi każdego dnia iść do przodu z uśmiechem i satysfakcją.


Oprócz tego moim marzeniem jest pisać książki. Mija już dobre 2 lata, odkąd zacząłem pisać. Oczywiście było to tylko zlewanie swoich myśli, ponieważ nie miałem żadnego celu czy opisania danego problemu – po prostu pisałem.


W listopadzie 2015 roku zabrałem się na poważnie za sklejenie swoich myśli w jedność. Od tamtej pory cały czas pracuje nad projektem książki UWOLNIJ.TO!

Z pozdrowieniami,
Marcin Kurzępa