Cholernie mocno marzy mi się żyć w świecie, w którym ludzie są w stanie zarobić na siebie wystarczająco tyle, aby spokojnie przeżywać, w świecie gdzie praca to przyjemność i rozwój a nie przymus i niezadowolenie z wykonywanej czynności.

 

Wystarczająco dużo rzeczy w swoim życiu widziałem i przeżyłem, aby wyciągnąć wnioski i zrozumieć, że muszę zacząć pracować w młodości nad swoją przyszłością, karierą i głową, by później mieć łatwiej. Od 3 lat, cały czas nieustanie idę do przodu, a moje życie zmienia się na lepsze w ekspresowym tempie.

 

Jestem żywym dowodem na to, że nawet największy rozrabiaka, któremu nauczyciele w szkole wróżyli czarną przyszłość, może się zmieniać i kreować swoje życie na takie jakie sobie zechce.

 

Bardzo dużo zawdzięczam ludziom, których spotkałem i spotykam na swojej drodze. To od nich czerpie wiedzę, dowiaduje się nowych informacji oraz uczę się i naśladuje. To, że muszę pracować, doświadczać, próbować i trenować zrozumiałem po tym, kiedy czytałem książki, a potem czysto teoretycznie powtarzałem co było w nich napisane. Myślałem, że tym zmienie swoje stare nawyki i myślenie.

 

NIESTETY SAMO GADANIE NIC NIE DAŁO.

 

Dopiero kiedy wyszedłem do świata, kiedy zacząłem ćwiczyć to czego się uczyłem, zaczęło przynosić efekty i umiejętności. Nie ma lepszej nauki jak robienie czegoś.

 

Widziałem i widuje ludzi, którzy się nie rozwijają. Ich życia są ciężkie… aż serce łapie, no bo szkoda ich. Niestety ich status jest taki, na jaki sobie zapracowali, wybrali lenistwo, wybrali mniej wymagającą pracę, poszli na łatwiznę. MŁODY CZŁOWIEKU nie popełnij tego błędu i nie bój się pracy!

 

Zacznij pracować już teraz, nie ważne ile masz lat. Nie czekaj z zaczęciem realizowania jakiegoś pomysłu. Nie odkładaj nic na “po studiach” albo “gdy będę miał pieniądze”. Od zawsze powtarzam, że do pracy nad swoją głową i umiejętnościami nie potrzeba pieniędzy. Wystarczy trochę sprytu, książki można wypożyczyć z biblioteki miejskiej, rozmowa z ludźmi nie kosztuje, napisanie maila też nic, a telefon można wykonać po małych kosztach.

 

Zapraszam Cię do śledzenia tego co robię na różnych kanałach. Znajdziesz tam ciekawe treści, filmy i produkty, z których każdy pomoże Ci bardziej lub mniej rozwinąć się życiowo i biznesowo! Staram się dostarczać materiały w wielu formach, aby każdy znalazł coś dla siebie.

 

Kanał Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCKn9yNP0Unicp7T1O–GMgw?sub_confirmation=1

Fanpagehttps://www.facebook.com/MarcinKurzepapl

Snapchat – https://www.snapchat.com/add/marcinkurzepa

Instagram – http://instagram.com/marcinkurzepa/

Strona www: www.marcinkurzepa.pl/blog

Strona www : www.uwolnij.to

Z pozdrowieniami,
Marcin Kurzępa