Cześć,

powiem Ci o czym jest książka, którą napisałem. Jest o uwalnianiu własnego potencjału i uważam, że każdy powinien ją przeczytać będąc jeszcze w szkole.

 

Każdy z nas ma w sobie ogromną wartość i potencjał, lecz nie każdy o tym wie. Według mnie wszystko zależy od człowieka i jeśli tylko zechce on czegoś odpowiednio mocno, to zawsze znajdzie drogę do realizacji swoich pragnień.  Moim założeniem było to, aby pomogła osobie w postawieniu pierwszego kroku, na drodze realizacji swoich marzeń i pasji. Ma za zadanie wytłumaczyć i przygotować osobę do tego, że aby wieść życie o jakim się marzy i robić tego co sprawia nam przyjemność, będzie trzeba wsadzić to wiele pracy i wyrzeczeń, nie zawsze będzie to proste i nie można tego sobie od tak osiągnąć. Przecież każdy, kto doszedł do pełnego szczęścia poprzez realizowanie swojego potencjału, na początku spotykał niezliczoną ilość porażek i trudności, którym musiał stawić czoła.

 

Uwolnij.to jest ideą, która ma pomóc ludziom w uwalnianiu ich najskrytszych marzeń, potencjału, talentów i pasji oraz inspirować do zrobienia pierwszego kroku na drodze do odważnego życia.

 

Pierwsza część książki inspiruje do działania, samorozwoju i przedsiębiorczości każdego, kto pragnie zrealizować swoje najskrytsze wizje i pomysły na siebie. Druga część prezentuje strategie ułatwiające realizację wyznaczonych celów. Trzecia część opisuje powody, dla których każdy z nas powinien się rozwijać, oraz skutki, jakie wiążą się z brakiem rozwoju.

KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ W CENIE 29 PLN KLIKNIJ TUTAJ

CZYM JEST IDEA UWOLNIJ.TO?

 

Uwolnienie swojego potencjału

Człowiek, który w swoim życiu nie odkrył swojego potencjału i nie podąża za jego realizacją jest niczym liść na wietrze. Tam gdzie zawieje, tam podąża. Stąd też najbogatsze miejsca na ziemi, pełne wspaniałych pomysłów, które nie ujrzały światła dziennego to cmentarze. Na pewno masz ogromne pragnienia, wizje i marzenia w głowie, miej odwagę uwolnić się od myśli, które tłumią Twoją wiarę w ich urzeczywistnienia.

 

Wolność i odwaga

Odkąd uwierzymy, że możemy tworzyć wspaniałe pomysły, bo możemy, a nie dlatego, że jesteśmy twórczy, uwolnimy się od kategoryzowania i przyklejania łatek, nasze efekty zdecydowanie się zwiększą.

 

Inspiracja młodych ludzi

Doświadczenia i wnioski młodego człowieka, które pomagają mu iść odważną drogą życia – na pewno będą mogły komuś pomóc. W tym tępie życia szybciej zapominamy niż się uczymy.

 

Zebrałem swoje myśli i doświadczenia z młodych lat swojego życia, wiedząc, że na pewno będą mogły komuś pomóc, a na pewno ta energia, która towarzyszyła mi podczas startowania w życie, które ma sens, w którym robię ciekawe i fajne rzeczy. Nie chciałem i nie chcę być szarym człowiekiem i to też chcę zaszczepić w swoim otoczeniu.

W tym tempie życia szybciej zapominamy niż się uczymy, stąd też napisałem książkę o uwalnianiu potencjału, bo ten problem leżał mi najbardziej na sercu. Kiedy ja jarałem się życiem, opowiadałem swoim rówieśnikom czego się nauczyłem, co przeczytałem, że ta wiedza jest całkowicie inna niż w szkołach i dzięki niej naprawdę się rozwijam, to wtedy brakowało mi w nich zrozumienia i dzielenia się równie zapalającymi do działania wnioskami. Wkurzony napisałem na ten temat książkę i tak oto teraz możesz ją kupić 

Poza projektem życiowym jakim jest Uwolnij.to,  pomagam setkom osób zrealizować ich marzenia o posiadaniu swojego biznesu w internecie. Prowadzę szybko rozrastającą się agencję interaktywną www.WebGood.agency, gdzie obsługuję duże jak i małe firmy, tworzę im najczęściej strony i sklepy internetowe.

Od 2013 roku prowadzę na YouTubie kanał „Marcin Kurzępa” oraz blog marcinkurzepa.pl, na którym zamieszczam treści o tematyce rozwojowej. Nieustannie poszukuję coraz lepszych sposobów na optymalizacje pracy i projektów. W wolnym czasie adrenalinę gwarantują mi sporty ekstremalne.

KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ W CENIE 29 PLN KLIKNIJ TUTAJ