Wiele młodych osób ma problemy w głowie, jakieś przykre doświadczenia, fobie, schizy, może ktoś ich kiedyś skrzywdził, może nie mieli rodziców… wiele różnych przypadków. Nie jest to jednak wytłumaczeniem na nic nie robienie, ponieważ trzeba zdać sobie z tego sprawę, wziąć odpowiedzialność za swoje życie i pracować nad sobą z pomocą psychologa, terapeuty, czy coacha i normalnie się od tego uwolnić.

ALEE… uważam, że większość młodych ludzi jest jednak po prostu LENIWA, nie chce im się, bo łatwiej jest nie robić wymagających rzeczy, odważnych, nie rozwijać się, bo przecież myślenie boli, szef w pracy pomyśli za Ciebie, Ty tylko przyjdziesz odbębnić swoje 8h pracy, w domu jedzenie będzie czekało, ktoś posprząta za Ciebie, upierze Twoje skarpetki…

Ja, jako młody 24-letni człowiek też mam normalne obowiązki życia codziennego. Trzeba rano umyć podłogi, naczynia, zrobić pranie, w głowie zlecenia, praca, e-maile, rozwój firmy, związek, budowa domu i wiele, wiele innych, a na dodatek powolny rozwój idei życiowej uwolnij.to – co wcale nie jest takie łatwe. Ale poza tym wszystkim, pijąc poranną kawę zadaję sobie pytanie – Jaką wartość wniosę dzisiaj do życia innych ludzi?

Czy Ty też takie pytanie sobie zadajesz? Czy może wstajesz i myślisz, że dzisiaj piąteczek, co założysz na imprezkę, co wypijesz, albo po prostu masz wszystko daleko w poważaniu… Jutro sobota, a jak za bardzo przeholujesz to będziesz zdychać i sapać na kacu. Uwaga, można przecież do wszystkiego podejść trochę inaczej, z głową i jutro rano wstać wcześnie, posiedzieć z zeszytem, porozkminiać swoje życie, siebie, swoją pracę, co chcesz dalej robić, kim być, jak fajnie spędzisz czas, moze jakaś pasja, hobby. Wiesz o co chodzi? Tak, o rozwój 🙂 Oczywiście zachowując rozsądek w każdym filarze życia, nie zrozum mnie źle, też lubimy poimprezować, tylko pytanie jak te imprezy wyglądają… czy spotykasz się ze znajomymi i rozmawiacie na fajne tematy, że na koniec spotkania czujesz szczęście, że otaczasz się tak fajnymi ludzmi, jesteś świadomy i normalnie zasypiasz? Czy może jest na odwrót, film Ci się urywa, a następnego dnia masz żal za grzechy… haha.

Życzę Wam udanego piąteczku i weekendu 🙂
Obejrzyj mój dzisiejszy mega fajny film, a poniżej masz kilka linków do innych mediów społecznościowych, na których dzielę się swoim punkem patrzenia na świat, a i czasem coś mądrego powiem 🙂

Subskrybuj kanał Uwolnij.to – https://www.youtube.com/channel/UCKn9yNP0Unicp7T1O–GMgw?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/MarcinKurzepaPL/
Instagram: https://www.instagram.com/marcinkurzepa/
Strona internetowa: https://uwolnij.to/
Blog: https://marcinkurzepa.pl/

Z pozdrowieniami,
Marcin Kurzępa